Zmena účtovného programu
                alebo
Chcem prejsť na POHODU

Chcete prejsť so svojim účtovníctvom na náš účtovný program POHODA? Nemusíte sa báť, že by ste sa učili niečo náročné. Možno, že POHODA na prvý pohľad vyzerá inak ako Váš súčasný programu, ale naučiť sa s ňou pracovať dlho netrvá. So všetkým Vám pomôžeme. Na Vaše prianie môžeme z Vášho starého programu previesť všetky potrebné údaje, aby ste zachovali plynulosť svojej každodennej práce.

Viac informácií k prechodu na POHODU Kúpiť program POHODA

Prečo prejsť na program POHODA

POHODA funguje bezproblémovo prakticky na všetkých počítačoch a tlačiarňach. Má prehľadne usporiadané pracovné prostredie, takže sa rýchlo zaučíte. Účtovný program POHODA vyniká jednoduchým ovládaním a pre užívateľa je úplne intuitívny. POHODA podporuje elektronickú komunikáciu, rozhranie XML, formáty PDF a veľa ďalších. Prekvapí Vás svojimi možnosťami v oblasti reportingu. Potrebujete program, ktorým sa jednoducho zálohuje? I to je POHODA.

Viac dôvodov na prechod na POHODU

Konzultácia zadarmo

Tušíte, že by ste mali svoj účtovný program vymeniť, ale váhate, pretože Vám chýbajú informácie? Príďte k nám na konzultáciu. Preberieme s Vami Vaše potreby, možnosti a pracovné zvyklosti a skúsime navrhnúť nové riešenie.

Dohodnite si bezplatnú konzultáciu na niektorej z pobočiek STORMWARE alebo zavolajte na číslo +421 2 59 429 911.