POHODA pre stredné firmy

  • prináša software s bezpečnejšou a výkonnejšou technológiou
  • umožňuje zdieľanie údajov v rámci počítačovej siete
  • zvláda mzdy a majetkovú evidenciu
  • podporuje vedenie skladov i e-shopov
  • šetrí čas vďaka homebankingu
Stredným firmám odporúčame účtovný software, ktorý beží na bezpečnejšej a výkonnejšej technológii. Oceňte výhody nášho systému vo vyšších radoch POHODA SQL alebo POHODA E1. Tieto rady sa Vám dostatočne prispôsobia taktiež vo chvíli, keby sa budete rozrastať. Navyše sú vhodné i do účtovných kancelárií. Dajte prednosť rýchlejšej práci a pokročilým funkciám.

POHODA je intuitívna, jednoduchá a prehľadná

Účtovný program POHODA je riešený tak, aby Vám išla celá práca rýchlo a jednoducho. Ponuku, objednávku i faktúru môžete vystaviť doslova za pár kliknutí. Dokladové agendy, funkcie a povely programu sú medzi sebou logicky previazané. Navyše celý obchodný prípad Vám POHODA vždy maximálne automatizuje. Či už potom budete svoje doklady tlačiť, posielať e-mailom z programu POHODA alebo inou cestou, naše tlačové zostavy svojim vzhľadom Váš firemný image len podporia.

POHODA podporuje
sklady i e-shopy

Systém POHODA umožňuje viesť taktiež sklady. Na svoje si prídete i v prípade, že potrebujete agendy na reklamácie a servis. Chcete mať svoj e-shop? Pošlete zásoby na prepojený internetový obchod. POHODA podporuje obchodovanie cez internet s najznámejšími internetovými obchodmi tretích strán. Malým firmám s úzkym sortimentom môže prísť vhod vlastný objednávkový systém STORMWARE e-form.

Mzdy pre neobmedzený
počet zamestnancov

POHODA je pripravená pomôcť Vám i so mzdami. Nezáleží pritom, koľko zamestnancov máte. Disponuje celým radom tlačív pre rôzne úrady.

S technológiou klient-server budete mať navrch

Je pre Vás prioritou bezpečnosť údajov a chcete rýchly a k tomu i výkonný a stabilný systém? Potom stojí za to rozhodnúť sa pre rad POHODA SQL alebo POHODA E1. Ich spoločným menovateľom je technológia klient-server, ktorá sa stará práve o vyššiu bezpečnosť údajov, minimalizuje riziká ich poškodenia a zabezpečí pohodlnú prácu i niekoľkým desiatkám užívateľov súčasne.


Prístupové práva
pre ešte väčšiu bezpečnosť údajov

Prístup k citlivým údajom by mali mať spravidla len vybraní užívatelia. Ak už bude pracovať v programe POHODA viac ľudí, zverte každému z prístupové práva, ktoré zodpovedajú jeho právomoci. POHODA je pripravená vyhovieť i naozaj vysokým nárokom na ochranu údajov, obzvlášť ak sa jedná o sieťovú prevádzku.

Účtovníctvo pohľadom
majiteľov a manažérov

Majitelia, manažéri či vedúci sa viac zaujímajú o výsledky ako o samotné účtovníctvo. V našom portfóliu preto nájdete produkt, ktorý ponúka prepracované analýzy a reporty. Je to POHODA Business Intelligence. Majte svoju firmu pod drobnohľadom a zároveň sledujte trendy za viac rokov s väčším odstupom.

Stredným firmám odporúčame rad POHODA SQL

Viac informácií Konzultovať