POHODA pre väčšie firmy

  • prináša software s výkonnejšou technológiou
  • ponúka vysokú úroveň zabezpečenia v oblasti prístupových práv
  • podporuje efektívne vedenie skladov alebo e-shopov
  • umožňuje užívateľské úpravy agend
  • obsahuje nadštandardné a rozširujúce funkcie
Vyberáte nový ekonomický systém pre väčšiu firmu, ktorá rieši naraz a vo veľkom nákup, predaj, reklamácie, sklady i mzdy? Pre firmu, ktorá má napríklad stovky zamestnancov? Potom ste teda naozaj na správnom mieste. Náš najvyšší rad POHODA E1 je plný nadštandardných a rozširujúcich funkcií, ktoré Vám pri každodennej činnosti prídu určite vhod. Zvládnete oveľa viac práce v kratšom čase.

POHODA je intuitívna, jednoduchá a prehľadná

Účtovný program POHODA je riešený tak, aby Vám išla práca rýchlo a jednoducho. Ponuku, objednávku i faktúru môžete vystaviť doslova za pár kliknutí. Dokladové agendy, funkcie a povely programu sú medzi sebou logicky previazané. Navyše celý obchodný prípad Vám POHODA vždy maximálne automatizuje. Či už potom budete svoje doklady tlačiť, posielať e-mailom z programu POHODA alebo inou cestou, naše tlačové zostavy svojim vzhľadom Váš firemný image len podporia.

POHODA podporuje
sklady i e-shopy

Systém POHODA umožňuje viesť taktiež sklady. Na svoje si prídete i v prípade, ak potrebujete agendy pre reklamácie a servis. Chcete mať svoj e-shop? Pošlite zásoby na prepojený internetový obchod. POHODA podporuje obchodovanie cez internet s najznámejšími internetovými obchodmi tretích strán. Malým firmám s úzkym sortimentom môže prísť vhod vlastný objednávkový systém STORMWARE e-form.

Mzdy pre neobmedzený
počet zamestnancov

POHODA je pripravená pomôcť Vám i so mzdami. Nezáleží pritom, koľko zamestnancov máte. Disponuje celým radom tlačív pre rôzne úrady.

Bezpečná technológia
klient-server je samozrejmosťou

Väčšia firma má oveľa vyššie nároky na používaný software ako firma menšieho rozsahu. Informačný systém POHODA E1 je tu od toho, aby zabezpečil väčšiu bezpečnosť údajov, rýchlu odozvu a výkonnosť aplikácie, ale i plynulú prácu napríklad desiatkám užívateľov. To všetko vďaka technológii klient-server, na ktorej pracuje.

Nadštandardné možnosti prístupových práv

Prístup k citlivým údajom by mali mať spravidla len vybraní užívatelia. Keď už bude pracovať v programe POHODA viac ľudí, zverte každému z nich iba také prístupové práva, ktoré zodpovedajú jeho právomociam. POHODA je pripravená vyhovieť i naozaj vysokým nárokom na ochranu údajov, obzvlášť ak ide o sieťovú prevádzku. Škálu nadštandardných možností sme pripravili do informačného systému POHODA E1, kde môžete napríklad definovať práva pomocou úloh. „Nepovolaným“ je tak vstup naozaj zakázaný.

Rozširujúce funkcie ako privilégium radu POHODA E1

S informačným systémom POHODA E1 môžete prispôsobiť program svojim predstavám. Pomocou voliteľných parametrov je možné vytvárať vlastné užívateľské agendy alebo dopĺňať agendy o ďalšie polia. Užívatelia oceňujú taktiež dvojstupňové uzamykanie dokladov, editáciu výrobkov priamo vo výrobnom liste, synchronizáciu skladov či veľa iných aplikácií priamo z programu POHODA.

Účtovníctvo pohľadom
majiteľov a manažérov

Majitelia, manažéri či vedúci sa viac zaujímajú o výsledky ako o samotné účtovníctvo. V našom portfóliu preto nájdete produkt, ktorý ponúka prepracované analýzy a reporty. Je to POHODA Business Intelligence. Majte svoju firmu pod drobnohľadom a zároveň sledujte trendy za viacero rokov s väčším odstupom.

Väčším firmám odporúčame rad POHODA E1

Viac informácií Konzultovať